Najlepszy strzelec seniorów  

   

IV liga  

   

Najlepszy strzelec juniorów  

   

Najlepszy strzelec trampkarzy  

   

Najlepszy strzelec młodzików  

   

Najlepszy strzelec orlików  

   

Statystyki typowania  

Nadchodzące mecze
 Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica 
 Wilki Wilcza - LKS Czaniec 
 Beskid 09 Skoczów - Kuźnia Ustroń 
 MKS Lędziny - LKS Bełk 
 Dąb Gaszowice - Bytomski Sport 
   

Reklama  

   
Juniorzy 2017/2018
Print
1 kolejka 19.08 19-08-2017 09:00Koszarawa Żywiec 5 : 1LKS Bestwina
  19-08-2017 11:00Kuźnia Ustroń 3 : 0LKS Leśna
  19-08-2017 12:00Beskid Skoczów 3 : 3Zapora Wapienica
  19-08-2017 12:00Bory Pietrzykowice 1 : 2Piast Cieszyn

2 kolejka 26.08 26-08-2017 12:00BKS Stal Bielsko-Biała 5 : 1LKS Czaniec
  26-08-2017 12:00Spójnia Landek 0 : 6Bory Pietrzykowice
  26-08-2017 12:00Zapora Wapienica 4 : 0Koszarawa Żywiec
  26-08-2017 12:00LKS Leśna 2 : 1Beskid Skoczów
  26-08-2017 12:00Piast Cieszyn 5 : 1Kuźnia Ustroń
  27-08-2017 12:00LKS Bestwina 3 : 1GLKS Wilkowice
  27-08-2017 12:00Pasjonat Dankowice 1 : 0Drzewiarz Jasienica

1 kolejka 19.08 30-08-2017 18:00Spójnia Landek 0 : 8Pasjonat Dankowice

3 kolejka 02.09 02-09-2017 12:00Kuźnia Ustroń 6 : 1Spójnia Landek
  02-09-2017 12:00GLKS Wilkowice 2 : 8Zapora Wapienica
  02-09-2017 12:00Beskid Skoczów 0 : 1Piast Cieszyn
  02-09-2017 12:00LKS Czaniec 7 : 1LKS Bestwina
  03-09-2017 11:00Drzewiarz Jasienica 1 : 2BKS Stal Bielsko-Biała
  03-09-2017 12:00Koszarawa Żywiec 3 : 4LKS Leśna
  05-09-2017 17:30Bory Pietrzykowice 4 : 0Pasjonat Dankowice

1 kolejka 19.08 06-09-2017 17:00GLKS Wilkowice 0 : 11BKS Stal Bielsko-Biała
  06-09-2017 17:30LKS Czaniec 0 : 2Drzewiarz Jasienica

4 kolejka 09.09 09-09-2017 09:00Piast Cieszyn 2 : 3Koszarawa Żywiec
  09-09-2017 10:00Bory Pietrzykowice 4 : 1Kuźnia Ustroń
  09-09-2017 12:00Spójnia Landek 1 : 2Beskid Skoczów
  09-09-2017 12:00Pasjonat Dankowice 1 : 4BKS Stal Bielsko-Biała
  09-09-2017 12:00Zapora Wapienica 5 : 1LKS Czaniec
  09-09-2017 12:00LKS Leśna 10 : 1GLKS Wilkowice
  10-09-2017 17:00LKS Bestwina 0 : 3Drzewiarz Jasienica

5 kolejka 16.09 16-09-2017 11:00BKS Stal Bielsko-Biała 8 : 0LKS Bestwina
  16-09-2017 12:00Kuźnia Ustroń 0 : 1Pasjonat Dankowice
  16-09-2017 12:00Beskid Skoczów 3 : 0Bory Pietrzykowice
  16-09-2017 12:00Koszarawa Żywiec 6 : 0Spójnia Landek
  17-09-2017 12:00GLKS Wilkowice 1 : 11Piast Cieszyn

6 kolejka 23.09 23-09-2017 12:00Kuźnia Ustroń 2 : 6Beskid Skoczów
  24-09-2017 11:30Pasjonat Dankowice 3 : 1LKS Bestwina
  26-09-2017 16:30Piast Cieszyn 0 : 0LKS Czaniec
  27-09-2017 16:30Zapora Wapienica 1 : 3BKS Stal Bielsko-Biała

7 kolejka 30.09 29-09-2017 16:00GLKS Wilkowice 2 : 7Bory Pietrzykowice
  30-09-2017 11:00BKS Stal Bielsko-Biała 3 : 0LKS Leśna
  30-09-2017 12:00Koszarawa Żywiec 2 : 2Kuźnia Ustroń
  30-09-2017 12:00Beskid Skoczów 1 : 1Pasjonat Dankowice
  01-10-2017 11:00LKS Czaniec 10 : 0Spójnia Landek
  01-10-2017 12:00LKS Bestwina 0 : 5Zapora Wapienica

6 kolejka 23.09 03-10-2017 16:00Bory Pietrzykowice 0 : 2Koszarawa Żywiec
  04-10-2017 16:00LKS Leśna 1 : 3Drzewiarz Jasienica
  04-10-2017 16:00Spójnia Landek 0 : 4GLKS Wilkowice

8 kolejka 07.10 07-10-2017 10:00Spójnia Landek 2 : 7Drzewiarz Jasienica
  07-10-2017 12:00Bory Pietrzykowice 5 : 1LKS Czaniec
  07-10-2017 12:00Kuźnia Ustroń 3 : 0GLKS Wilkowice
  07-10-2017 12:00LKS Leśna 3 : 1LKS Bestwina
  07-10-2017 12:00Piast Cieszyn 5 : 3BKS Stal Bielsko-Biała
  07-10-2017 12:00Beskid Skoczów 3 : 1Koszarawa Żywiec
  08-10-2017 11:30Pasjonat Dankowice 3 : 3Zapora Wapienica

5 kolejka 16.09 11-10-2017 16:00LKS Czaniec 5 : 0LKS Leśna

7 kolejka 30.09 11-10-2017 16:00Drzewiarz Jasienica 1 : 1Piast Cieszyn

9 kolejka 14.10 14-10-2017 12:00Koszarawa Żywiec 0 : 3Pasjonat Dankowice
  14-10-2017 12:00Zapora Wapienica 3 : 1LKS Leśna
  14-10-2017 13:00BKS Stal Bielsko-Biała 7 : 0Spójnia Landek
  15-10-2017 11:00LKS Czaniec 2 : 0Kuźnia Ustroń
  15-10-2017 11:00Drzewiarz Jasienica 0 : 2Bory Pietrzykowice
  15-10-2017 12:00GLKS Wilkowice 0 : 11Beskid Skoczów
  15-10-2017 12:00LKS Bestwina 0 : 11Piast Cieszyn

11 kolejka 28.10 17-10-2017 15:30LKS Leśna 1 : 3Piast Cieszyn

5 kolejka 16.09 18-10-2017 16:00Drzewiarz Jasienica 1 : 7Zapora Wapienica

10 kolejka 21.10 19-10-2017 15:45Bory Pietrzykowice 0 : 1BKS Stal Bielsko-Biała
  21-10-2017 09:00Piast Cieszyn 3 : 0Zapora Wapienica
  21-10-2017 10:00Spójnia Landek 0 : 3LKS Bestwina
  21-10-2017 12:00Kuźnia Ustroń 2 : 0Drzewiarz Jasienica
  21-10-2017 12:30Beskid Skoczów 1 : 2LKS Czaniec
  22-10-2017 12:00Koszarawa Żywiec 4 : 3GLKS Wilkowice
  22-10-2017 13:00Pasjonat Dankowice 3 : 0LKS Leśna

11 kolejka 28.10 28-10-2017 11:00BKS Stal Bielsko-Biała 4 : 0Kuźnia Ustroń
  28-10-2017 12:00Zapora Wapienica 11 : 0Spójnia Landek
  29-10-2017 11:00LKS Czaniec 2 : 3Koszarawa Żywiec
  29-10-2017 11:00Drzewiarz Jasienica 0 : 9Beskid Skoczów

12 kolejka 04.11 04-11-2017 09:00Spójnia Landek 0 : 2LKS Leśna
  04-11-2017 12:00Kuźnia Ustroń 3 : 0LKS Bestwina
  04-11-2017 12:00Bory Pietrzykowice 1 : 4Zapora Wapienica
  05-11-2017 10:00Pasjonat Dankowice 0 : 2Piast Cieszyn
  05-11-2017 12:00Beskid Skoczów 4 : 0BKS Stal Bielsko-Biała
  05-11-2017 12:00Koszarawa Żywiec 2 : 3Drzewiarz Jasienica
  05-11-2017 12:00GLKS Wilkowice 1 : 4LKS Czaniec

13 kolejka 11.11 11-11-2017 09:00Piast Cieszyn 12 : 0Spójnia Landek
  11-11-2017 10:00LKS Leśna 0 : 5Bory Pietrzykowice
  11-11-2017 10:00Zapora Wapienica 2 : 1Kuźnia Ustroń
  11-11-2017 13:00BKS Stal Bielsko-Biała 1 : 1Koszarawa Żywiec
  12-11-2017 11:00LKS Czaniec 2 : 1Pasjonat Dankowice
  12-11-2017 11:00Drzewiarz Jasienica 7 : 0GLKS Wilkowice
  12-11-2017 12:00LKS Bestwina 1 : 3Beskid Skoczów

11 kolejka 28.10 18-11-2017 12:00LKS Bestwina 0 : 3Bory Pietrzykowice
  18-11-2017 12:00GLKS Wilkowice 1 : 2Pasjonat Dankowice
   
   
© Design by: HIZEL TEAM przy współpracy MKliber