Dwucyfrowo

Wyjazdowy mecz z Bieruniem zakończył się dwucyfrową wygraną Drzewiarza 10:0.

Błyskawicznie zdobyte dwie pierwsze bramki, miały niebagatelny wpływ na losy tej potyczki.

Najpierw Adam Waliczek z najbliższej odległości spuentował dogranie swojego imiennika Palety. Chwilę później Marek Sobik sprytnie głową przelobował bramkarza.

Przed przerwą jeszcze Adam Paleta w okienko i Sobik kolejną główką ustalili wynik premierowej połowy.

Wyniki rozjechał się całkowicie pomiędzy 55 a 58 minutą, gdy dwukrotnie Adam Waliczek i raz Mateusz Wajdzik znaleźli drogę do siatki.

Swoje chwile radości miał też wychowanek Drzewiarza, Tomasz Stokłosa zdobywca dwóch goli.

Własny dorobek poprawił również nasz najlepszy snajper Konrad Kuder, zdobywając głową bramkę na 9:0.

Pomimo tak wysokiej wygranej, ciężko nie wspomnieć o wielu nie wykorzystanych okazjach, w tym zmarnowany rzut karny Adama Waliczka.

BAP Piast Gol - Drzewiarz Jasienica 0:10(0:4)

0:1 Waliczek 3' as. Paleta

0:2 Sobik 5' głową as. Kuder

0:3 Paleta 29'

0:4 Sobik 40' głową as. Prosiński

0:5 Waliczek 55'

0:6 Waliczek 57'

0:7 Wajdzik 58'