• Baner

Zaledwie remis

W meczu 16 kolejki Drzewiarz zremisował z ZET Tychy 3:3.

Początkowe fragmenty spotkania nie wskazywały na jakiekolwiek problemy jasieniczan z zainkasowaniem trzech punktów.

Szybkie otwarcie wyniku w 12' za sprawą Mateusza Wajdzika, dodało naszym skrzydeł, czego dowodem druga bramka równo 10 minut później. Absurdalna ręka w szesnastce, obrońcy tyskiej ekipy i pewne uderzenie z wapna Konrada Kudra.

Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze złapali kontakt, po precyzyjnym uderzeniu za kołnierz naszego golkipera.

Dwie minuty po wznowienie drugiej odsłony wynik na 3:1 podwyższa Konrad Pala, wpychając z najbliższej odległości futbolówkę do siatki po rzucie rożnym naszego grającego trenera.

Losy meczu wydawały się przesądzone. Nic bardziej mylnego.

Ambitni gospodarze dzielnie walczyli, by odrobić straty, co im się niestety udało. Drugą bramkę zdobyli strzałem zza pola karnego, pokonując zbyt wysuniętego Pawła Górę.

Wyrównanie padło w doliczonym czasie gry, po rzucie wolnym i zbyt krótkim wybiciu piłki przez naszych obrońców.

Oczywiście wcześniej Drzewiarz miał kilka okazji na zamknięcie spotkania, ale choćby Adam Waliczek dwukrotnie zmarnował klarowne sytuacje, co w ostatecznym rozrachunku srogo się zemściło.

Wracamy z dużym niedosytem, z nadzieją na lepsze jutro.

ZET Tychy - Drzewiarz Jasienica 3:3(1:2)

0:1 Wajdzik 12' as. Bieńko

0:2 Kuder 22' karny