• Baner

Nic do powiedzenia

Kolejnej porażki doznali nasi czwartoligowcy, przegrywając na wyjeździe z Gwarkiem Ornontowice 0:3.

Ulotniła się gdzieś dobra forma z kilku kolejek rozgrywanych po zmianie trenera. Znów zadecydowała, kiepsko wyglądająca, premierowa odsłona, w której bardziej zdeterminowani gospodarze szybko zdobyli dwie bramki. Trafienia te ustawiły mecz, który przebiegał pod całkowite dyktando Gwarka.

Wynik otworzył w 16' Kasprzyk mocnym strzałem zza pola karnego, na 2:0 podwyższył Grzegorz dobijając futbolówkę z najbliższej odległości, po wcześniejszym uderzeniu z dystansu i interwencji Marcina Kubiny.

Tuż przed przerwą rywale mogli zdobyć trzeciego gola, lecz futbolówka , na nasze szczęście, odbiła się tylko od słupka.

O ofensywnych zapędach jasieniczan w tej części gry lepiej nie wspominać.

Druga połowa meczu to bardziej wyrównane "widowisko", z kontrolującymi wydarzenia ornontowiczanami i nieśmiałymi wypadami graczy Drzewiarza.

Wynik ustalił Kąkol, który w 88' nie mając innego pomysłu po prostu kopnął piłkę w stronę naszej bramki, a ta tuż przy słupku wpadła do siatki, zaskakując zupełnie Marcina Kubinę.

A za tydzień ostatni mecz w tej rundzie w Jasienicy, w którym podejmiemy ROW Rybnik.

Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica 3:0(2:0)

1:0 Kasprzyk 16 '

2:0 Grzegorz 22'

3:0 Kąkol 88 '

Kubina - Wykręt ,Pindera , Brachaczek (61'Kubacki), Waliczek - Maj (68'Szwarc), Żyła (68'Mazur) , Wybrańczyk (75'Szendzielorz) , Kralczyński (13'Lizak), Grygier - Bukowczan