• Baner

Remisowo z Górnikiem

W drugim sparingu Drzewiarz zremisował z Górnikiem Piaski 3:3 (3:1).

Mecz doskonale ułożył się dla naszej drużyny,szybko zdobyte bramki w dużej mierze determinowały poczynania obu ekip w dalszych minutach.

W 2 minucie zbyt wysuniętego bramkarza kapitalną bombą w okienko zaskoczył Dariusz Kołodziej,120 sekund później błąd w wyprowadzeniu piłki ze strefy obronnej gospodarzy wykorzystał "Kołek" zakładając tunel bramkarzowi. W 25' bardzo skuteczny dziś Kołodziej przymierzył z rzutu wolnego nad murem i było 3:0.

W tym momencie obudzili się gospodarze,którzy za sprawą ładnego uderzenia zza pola karnego Bębenka w 32' zdobyli jedyną bramkę w premierowej odsłonie.

Początek drugiej połowy to bramka kontaktowa Górnika,a z rzutu wolnego obok - wydaje się źle ustawionego - muru przymierzył do siatki po raz drugi Bębenek.Ze strony jasieniczan w dogodnej sytuacji wysoko nad bramką uderzył Adam Kozielski,a kilka innych strzałów jasieniczan wylądowało w pobliskim zagajniku.

Na 3 minuty przed końcem miejscowi wyrównali,choć wydaje się,że bramka ta nie powinna być uznana,gdyż chwilę wcześniej faulowany był golkiper Drzewiarza Wojciech Mrok.Jednak ostatnie słowo należało do jasieniczan,co z tego skoro bardzo dobrą główkę Kozielskiego wybronił w sobie tylko znany sposób bramkarz Górnika.

Następny sparing odbędzie się w środę 31 stycznia z MRKS Czechowice,a w najbliższą sobotę nasza drużyna odbędzie jedynie trening na własnych obiektach.

Górnik Piaski - Drzewiarz Jasienica 3:3(1:3)

Bramki:Kołodziej 2',4',25'

I połowa :Góra - Waliczek,Chojnacki,Zdolski,Piela (37'Szlosek) - Sekuła,Wentland,Łoś,Haczek,Kołodziej - Sawicki

II połowa :Urbaczewski (Mrok) - Zdolski,Waliczek,Chojnacki,Sekuła - testowany I,Haczek,Wentland,Łoś,Szlosek - Kozielski oraz Krzanowski,Wróbel,Ryrych i testowany II