• Baner

Koniec pucharowej przygody

W meczu 3 rundy Pucharu Polski Drzewiarz zremisował ze Spójnią Landek 1:1,k. 3:4 i odpadł z rozgrywek.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla jasieniczan,którzy w 7' po rzucie rożnym i główce Kamila Sekuły objęli prowadzenie.Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą po dograniu z rzutu wolnego,a autorem Rutkowski.

Druga połowa nie przyniosła wielu emocji i również bramek,więc rozjemca zarządził serię jedenastek,z których zwycięsko wyszli gospodarze i to oni w kolejnej rundzie zmierzą się z Rekordem B-B.

A kolejny mecz nasza drużyna rozegra w niedzielę ,mierząc się w ramach ligowych rozgrywek na wyjeździe ze ... Spójnią Landek.

Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica 1:1(1:1) k. 4:3