Trzy punkty najważniejsze

W meczu 8 kolejki seniorzy wygrywają z Podbeskidziem II Bielsko- Biała 3:1(VIDEO

Podtrzymanie  dobrej formy z poprzedniego meczu gwarantowało jasieniczanom utrzymanie pozycji wicelidera,zadanie zostało wykonane perfekcyjnie.

Doskonałe otwarcie i bramka Szymona Królaka pięknym szczupakiem po asyście Darka Łosia i oczekiwane prowadzenie gospodarzy stało się faktem.Wydawało się,że kolejne bramki Drzewiarza to kwestia czasu,lecz niestety zawodziła skuteczność w bardzo klarownych sytuacjach.Czas uciekał a wynik pozostawał bez zmian,do 36 minuty... Wtedy to Drabik tyłem do bramki opanował futbolówkę i obracając się ładnym uderzeniem po długim rogu w samo okienko wpakował piłkę do siatki.Gospodarze nie dawali za wygraną  i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie za sprawą główki Filipa Gajdy,który wykorzystał dośrodkowanie Królaka i jednocześnie nabawił się,miejmy nadzieję niegroźnej kontuzji.

W drugiej odsłonie dążący do podwyższenia wyniku jasieniczanie,napotykali na spory opór młodych bielszczan,którzy nie zamierzali łatwo sprzedać skóry.Oporna postawa przeciwnika  zdecydowała o tym,że wynik ważył się do ostatniej minuty.W 89' dośrodkowanie Artura Sawickiego kapitalnym uderzeniem z pierwszej piłki wykończył Darek Kołodziej,dla którego było to premierowe trafienie w tym sezonie.