Seniorzy 2023/24
1 kolejka 12.08 | 12-08-2023 11:00 | Drzewiarz Jasienica | 3 : 2 | ZET Tychy | |
12-08-2023 16:00 | LKS Bestwina | 0 : 1 | JUWe Jaroszowice | ||
12-08-2023 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 1 : 3 | Iskra Pszczyna | ||
12-08-2023 17:00 | GLKS Wilkowice | 0 : 4 | LKS II Goczałkowice | ||
12-08-2023 17:00 | Soła Kobiernice | 1 : 1 | Pasjonat Dankowice | ||
12-08-2023 17:00 | BKS Stal B-B | 2 : 1 | Rotuz Bronów | ||
12-08-2023 18:00 | Sokół Zabrzeg | 2 : 2 | KS Międzyrzecze | ||
13-08-2023 17:00 | LKS Studzionka | 0 : 5 | Czarni Jaworze | ||
2 kolejka 15.08 | 15-08-2023 13:00 | Iskra Pszczyna | 3 : 1 | BKS Stal B-B | |
15-08-2023 13:00 | Rotuz Bronów | 0 : 1 | LKS Bestwina | ||
15-08-2023 16:00 | Czarni Jaworze | 1 : 0 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
15-08-2023 17:00 | JUWe Jaroszowice | 3 : 2 | Soła Kobiernice | ||
15-08-2023 17:00 | Drzewiarz Jasienica | 4 : 0 | Sokół Zabrzeg | ||
15-08-2023 17:00 | ZET Tychy | 3 : 5 | LKS II Goczałkowice | ||
15-08-2023 17:00 | Pasjonat Dankowice | 2 : 6 | GLKS Wilkowice | ||
15-08-2023 17:00 | KS Międzyrzecze | 2 : 1 | LKS Studzionka | ||
3 kolejka 19.08 | 19-08-2023 15:00 | GLKS Wilkowice | 7 : 1 | JUWe Jaroszowice | |
19-08-2023 16:00 | LKS Bestwina | 1 : 4 | Iskra Pszczyna | ||
19-08-2023 16:00 | Soła Kobiernice | 1 : 0 | Rotuz Bronów | ||
19-08-2023 17:00 | Sokół Zabrzeg | 0 : 3 | ZET Tychy | ||
19-08-2023 17:00 | BKS Stal B-B | 1 : 2 | Czarni Jaworze | ||
20-08-2023 11:00 | LKS II Goczałkowice | 3 : 0 | Pasjonat Dankowice | ||
20-08-2023 17:00 | LKS Studzionka | 0 : 8 | Drzewiarz Jasienica | ||
20-08-2023 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 1 : 1 | KS Międzyrzecze | ||
4 kolejka 26.08 | 26-08-2023 12:00 | Iskra Pszczyna | 7 : 0 | Soła Kobiernice | |
26-08-2023 15:00 | JUWe Jaroszowice | 4 : 3 | LKS II Goczałkowice | ||
26-08-2023 16:00 | Czarni Jaworze | 1 : 2 | LKS Bestwina | ||
26-08-2023 17:00 | KS Międzyrzecze | 1 : 6 | BKS Stal B-B | ||
26-08-2023 17:00 | Rotuz Bronów | 1 : 2 | GLKS Wilkowice | ||
26-08-2023 17:00 | Sokół Zabrzeg | 3 : 2 | LKS Studzionka | ||
26-08-2023 17:00 | ZET Tychy | 2 : 6 | Pasjonat Dankowice | ||
5 kolejka 02.09 | 02-09-2023 16:00 | LKS Bestwina | 2 : 0 | KS Międzyrzecze | |
02-09-2023 16:00 | BKS Stal B-B | 1 : 2 | Drzewiarz Jasienica | ||
02-09-2023 16:00 | Pasjonat Dankowice | 0 : 2 | JUWe Jaroszowice | ||
02-09-2023 16:00 | Soła Kobiernice | 4 : 1 | Czarni Jaworze | ||
02-09-2023 16:00 | GLKS Wilkowice | 4 : 0 | Iskra Pszczyna | ||
03-09-2023 11:00 | LKS II Goczałkowice | 4 : 2 | Rotuz Bronów | ||
03-09-2023 16:00 | LKS Studzionka | 4 : 6 | ZET Tychy | ||
06-09-2023 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 1 : 2 | Sokół Zabrzeg | ||
6 kolejka 09.09 | 09-09-2023 13:00 | Iskra Pszczyna | 3 : 1 | LKS II Goczałkowice | |
09-09-2023 14:00 | Czarni Jaworze | 0 : 3 | GLKS Wilkowice | ||
09-09-2023 16:00 | KS Międzyrzecze | 2 : 5 | Soła Kobiernice | ||
09-09-2023 16:00 | ZET Tychy | 0 : 0 | JUWe Jaroszowice | ||
09-09-2023 16:00 | Sokół Zabrzeg | 0 : 4 | BKS Stal B-B | ||
09-09-2023 16:00 | Drzewiarz Jasienica | 2 : 0 | LKS Bestwina | ||
10-09-2023 16:00 | LKS Studzionka | 2 : 3 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
10-09-2023 16:00 | Rotuz Bronów | 5 : 2 | Pasjonat Dankowice | ||
4 kolejka 26.08 | 13-09-2023 17:00 | Drzewiarz Jasienica | 6 : 0 | BAP Piast Gol Bieruń | |
7 kolejka 16.09 | 16-09-2023 15:00 | JUWe Jaroszowice | 3 : 2 | Rotuz Bronów | |
16-09-2023 16:00 | BKS Stal B-B | 8 : 0 | LKS Studzionka | ||
16-09-2023 16:00 | Pasjonat Dankowice | 1 : 2 | Iskra Pszczyna | ||
16-09-2023 16:00 | LKS Bestwina | 1 : 1 | Sokół Zabrzeg | ||
16-09-2023 16:00 | GLKS Wilkowice | 2 : 0 | KS Międzyrzecze | ||
16-09-2023 16:00 | Soła Kobiernice | 0 : 5 | Drzewiarz Jasienica | ||
17-09-2023 11:00 | LKS II Goczałkowice | 3 : 0 | Czarni Jaworze | ||
17-09-2023 16:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 1 : 5 | ZET Tychy | ||
8 kolejka 23.09 | 23-09-2023 11:00 | Sokół Zabrzeg | 2 : 5 | Soła Kobiernice | |
23-09-2023 13:00 | Iskra Pszczyna | 2 : 1 | JUWe Jaroszowice | ||
23-09-2023 16:00 | ZET Tychy | 3 : 1 | Rotuz Bronów | ||
23-09-2023 16:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 1 : 3 | BKS Stal B-B | ||
23-09-2023 16:00 | Drzewiarz Jasienica | 0 : 1 | GLKS Wilkowice | ||
23-09-2023 16:00 | KS Międzyrzecze | 0 : 5 | LKS II Goczałkowice | ||
24-09-2023 16:00 | LKS Studzionka | 0 : 1 | LKS Bestwina | ||
9 kolejka 30.09 | 30-09-2023 15:00 | JUWe Jaroszowice | 2 : 0 | Czarni Jaworze | |
30-09-2023 15:30 | BKS Stal B-B | 5 : 1 | ZET Tychy | ||
30-09-2023 16:00 | Rotuz Bronów | 1 : 2 | Iskra Pszczyna | ||
30-09-2023 16:00 | GLKS Wilkowice | 4 : 1 | Sokół Zabrzeg | ||
30-09-2023 16:00 | LKS Bestwina | 3 : 3 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
01-10-2023 11:00 | LKS II Goczałkowice | 0 : 1 | Drzewiarz Jasienica | ||
01-10-2023 15:00 | Soła Kobiernice | 5 : 2 | LKS Studzionka | ||
01-10-2023 15:00 | Pasjonat Dankowice | 4 : 0 | KS Międzyrzecze | ||
10 kolejka 07.10 | 07-10-2023 13:00 | Sokół Zabrzeg | 1 : 4 | LKS II Goczałkowice | |
07-10-2023 15:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 0 : 3 | Soła Kobiernice | ||
07-10-2023 15:00 | KS Międzyrzecze | 0 : 2 | JUWe Jaroszowice | ||
07-10-2023 15:00 | BKS Stal B-B | 4 : 0 | LKS Bestwina | ||
07-10-2023 15:00 | ZET Tychy | 2 : 1 | Iskra Pszczyna | ||
07-10-2023 15:00 | Drzewiarz Jasienica | 1 : 0 | Pasjonat Dankowice | ||
07-10-2023 15:00 | Czarni Jaworze | 2 : 2 | Rotuz Bronów | ||
08-10-2023 15:00 | LKS Studzionka | 1 : 5 | GLKS Wilkowice | ||
11 kolejka 14.10 | 14-10-2023 11:00 | Rotuz Bronów | 7 : 1 | KS Międzyrzecze | |
14-10-2023 13:00 | LKS II Goczałkowice | 2 : 3 | LKS Studzionka | ||
14-10-2023 13:00 | Iskra Pszczyna | 0 : 0 | Czarni Jaworze | ||
14-10-2023 15:00 | Pasjonat Dankowice | 2 : 3 | Sokół Zabrzeg | ||
14-10-2023 15:00 | GLKS Wilkowice | 8 : 0 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
14-10-2023 15:00 | JUWe Jaroszowice | 0 : 2 | Drzewiarz Jasienica | ||
14-10-2023 15:00 | LKS Bestwina | 3 : 4 | ZET Tychy | ||
15-10-2023 15:00 | Soła Kobiernice | 1 : 3 | BKS Stal B-B | ||
12 kolejka 21.10 | 21-10-2023 15:00 | LKS Bestwina | 1 : 2 | Soła Kobiernice | |
21-10-2023 15:00 | KS Międzyrzecze | 0 : 3 | Iskra Pszczyna | ||
21-10-2023 15:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 0 : 1 | LKS II Goczałkowice | ||
21-10-2023 15:00 | BKS Stal B-B | 2 : 4 | GLKS Wilkowice | ||
21-10-2023 15:00 | Sokół Zabrzeg | 0 : 1 | JUWe Jaroszowice | ||
21-10-2023 15:00 | Drzewiarz Jasienica | 3 : 0 | Rotuz Bronów | ||
21-10-2023 15:00 | ZET Tychy | 1 : 4 | Czarni Jaworze | ||
13 kolejka 28.10 | 28-10-2023 12:00 | JUWe Jaroszowice | 1 : 0 | LKS Studzionka | |
28-10-2023 13:00 | Iskra Pszczyna | 1 : 2 | Drzewiarz Jasienica | ||
28-10-2023 14:00 | Pasjonat Dankowice | 1 : 4 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
28-10-2023 14:00 | GLKS Wilkowice | 5 : 1 | LKS Bestwina | ||
28-10-2023 14:00 | Rotuz Bronów | 3 : 0 | Sokół Zabrzeg | ||
28-10-2023 15:00 | Czarni Jaworze | 5 : 1 | KS Międzyrzecze | ||
29-10-2023 11:00 | LKS II Goczałkowice | 2 : 2 | BKS Stal B-B | ||
29-10-2023 14:00 | Soła Kobiernice | 2 : 3 | ZET Tychy | ||
14 kolejka 04.11 | 04-11-2023 14:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 0 : 0 | JUWe Jaroszowice | |
04-11-2023 14:00 | BKS Stal B-B | 2 : 0 | Pasjonat Dankowice | ||
04-11-2023 14:00 | LKS Bestwina | 3 : 3 | LKS II Goczałkowice | ||
04-11-2023 14:00 | ZET Tychy | 3 : 1 | KS Międzyrzecze | ||
04-11-2023 14:00 | Drzewiarz Jasienica | 1 : 1 | Czarni Jaworze | ||
05-11-2023 11:00 | Sokół Zabrzeg | 2 : 8 | Iskra Pszczyna | ||
05-11-2023 14:00 | Soła Kobiernice | 1 : 4 | GLKS Wilkowice | ||
05-11-2023 14:00 | LKS Studzionka | 2 : 3 | Rotuz Bronów | ||
15 kolejka 11.11 | 11-11-2023 11:00 | KS Międzyrzecze | 0 : 2 | Drzewiarz Jasienica | |
11-11-2023 11:00 | Czarni Jaworze | 4 : 1 | Sokół Zabrzeg | ||
11-11-2023 11:00 | LKS II Goczałkowice | 6 : 2 | Soła Kobiernice | ||
11-11-2023 13:00 | Iskra Pszczyna | 10 : 1 | LKS Studzionka | ||
11-11-2023 13:30 | GLKS Wilkowice | 8 : 3 | ZET Tychy | ||
11-11-2023 13:30 | JUWe Jaroszowice | 1 : 2 | BKS Stal B-B | ||
11-11-2023 13:30 | Pasjonat Dankowice | 8 : 2 | LKS Bestwina | ||
12-11-2023 13:30 | Rotuz Bronów | 3 : 2 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
8 kolejka 23.09 | 18-11-2023 13:30 | Czarni Jaworze | 3 : 0 | Pasjonat Dankowice | |
12 kolejka 21.10 | 25-11-2023 13:00 | LKS Studzionka | 2 : 5 | Pasjonat Dankowice | |
16 kolejka 16.03 | 16-03-2024 12:00 | Iskra Pszczyna | 10 : 2 | BAP Piast Gol Bieruń | |
16-03-2024 14:00 | Rotuz Bronów | 1 : 4 | BKS Stal B-B | ||
16-03-2024 14:00 | Czarni Jaworze | 5 : 1 | LKS Studzionka | ||
16-03-2024 15:00 | JUWe Jaroszowice | 1 : 3 | LKS Bestwina | ||
16-03-2024 15:00 | ZET Tychy | 3 : 3 | Drzewiarz Jasienica | ||
16-03-2024 15:00 | Pasjonat Dankowice | 0 : 2 | Soła Kobiernice | ||
16-03-2024 15:00 | KS Międzyrzecze | 1 : 6 | Sokół Zabrzeg | ||
17-03-2024 13:00 | LKS II Goczałkowice | 1 : 9 | GLKS Wilkowice | ||
17 kolejka 23.03 | 23-03-2024 15:30 | BKS Stal B-B | 3 : 3 | Iskra Pszczyna | |
23-03-2024 15:30 | LKS Bestwina | 1 : 3 | Rotuz Bronów | ||
23-03-2024 15:30 | Soła Kobiernice | 1 : 0 | JUWe Jaroszowice | ||
23-03-2024 15:30 | BAP Piast Gol Bieruń | 0 : 5 | Czarni Jaworze | ||
23-03-2024 15:30 | Sokół Zabrzeg | 0 : 6 | Drzewiarz Jasienica | ||
23-03-2024 15:30 | GLKS Wilkowice | 2 : 1 | Pasjonat Dankowice | ||
24-03-2024 13:00 | LKS II Goczałkowice | 0 : 1 | ZET Tychy | ||
24-03-2024 15:00 | LKS Studzionka | 5 : 0 | KS Międzyrzecze | ||
18 kolejka 30.03 | 30-03-2024 10:00 | Rotuz Bronów | 3 : 0 | Soła Kobiernice | |
30-03-2024 13:00 | Pasjonat Dankowice | 3 : 1 | LKS II Goczałkowice | ||
30-03-2024 13:00 | Czarni Jaworze | 2 : 1 | BKS Stal B-B | ||
30-03-2024 13:00 | Iskra Pszczyna | 7 : 1 | LKS Bestwina | ||
30-03-2024 13:00 | KS Międzyrzecze | 0 : 5 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
30-03-2024 13:00 | JUWe Jaroszowice | 2 : 1 | GLKS Wilkowice | ||
30-03-2024 13:00 | Drzewiarz Jasienica | 3 : 2 | LKS Studzionka | ||
30-03-2024 13:00 | ZET Tychy | 7 : 3 | Sokół Zabrzeg | ||
19 kolejka 06.04 | 06-04-2024 15:00 | LKS Bestwina | 1 : 5 | Czarni Jaworze | |
06-04-2024 16:00 | BKS Stal B-B | 13 : 0 | KS Międzyrzecze | ||
06-04-2024 17:00 | Soła Kobiernice | 1 : 1 | Iskra Pszczyna | ||
06-04-2024 17:00 | Pasjonat Dankowice | 5 : 1 | ZET Tychy | ||
06-04-2024 17:00 | GLKS Wilkowice | 1 : 0 | Rotuz Bronów | ||
06-04-2024 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 0 : 10 | Drzewiarz Jasienica | ||
07-04-2024 11:00 | LKS II Goczałkowice | 2 : 0 | JUWe Jaroszowice | ||
07-04-2024 17:00 | LKS Studzionka | 3 : 4 | Sokół Zabrzeg | ||
20 kolejka 13.04 | 13-04-2024 11:00 | Rotuz Bronów | 0 : 2 | LKS II Goczałkowice | |
13-04-2024 13:00 | Iskra Pszczyna | 3 : 1 | GLKS Wilkowice | ||
13-04-2024 15:00 | JUWe Jaroszowice | 1 : 1 | Pasjonat Dankowice | ||
13-04-2024 17:00 | Czarni Jaworze | 1 : 1 | Soła Kobiernice | ||
13-04-2024 17:00 | KS Międzyrzecze | 1 : 5 | LKS Bestwina | ||
13-04-2024 17:00 | Sokół Zabrzeg | 2 : 2 | BAP Piast Gol Bieruń | ||
13-04-2024 17:00 | Drzewiarz Jasienica | 2 : 0 | BKS Stal B-B | ||
13-04-2024 17:00 | ZET Tychy | 5 : 1 | LKS Studzionka | ||
21 kolejka 20.04 | 20-04-2024 15:00 | JUWe Jaroszowice | 3 : 2 | ZET Tychy | |
20-04-2024 16:00 | BKS Stal B-B | 6 : 0 | Sokół Zabrzeg | ||
20-04-2024 17:00 | Pasjonat Dankowice | 4 : 6 | Rotuz Bronów | ||
20-04-2024 17:00 | GLKS Wilkowice | 3 : 0 | Czarni Jaworze | ||
20-04-2024 17:00 | LKS Bestwina | 0 : 2 | Drzewiarz Jasienica | ||
21-04-2024 11:00 | LKS II Goczałkowice | 1 : 3 | Iskra Pszczyna | ||
21-04-2024 14:00 | Soła Kobiernice | 7 : 0 | KS Międzyrzecze | ||
21-04-2024 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | 1 : 1 | LKS Studzionka | ||
22 kolejka 27.04 | 27-04-2024 17:00 | Iskra Pszczyna | - : - | Pasjonat Dankowice | |
27-04-2024 17:00 | Czarni Jaworze | - : - | LKS II Goczałkowice | ||
27-04-2024 17:00 | KS Międzyrzecze | - : - | GLKS Wilkowice | ||
27-04-2024 17:00 | Rotuz Bronów | - : - | JUWe Jaroszowice | ||
27-04-2024 17:00 | Sokół Zabrzeg | - : - | LKS Bestwina | ||
27-04-2024 17:00 | Drzewiarz Jasienica | - : - | Soła Kobiernice | ||
27-04-2024 17:00 | ZET Tychy | - : - | BAP Piast Gol Bieruń | ||
28-04-2024 17:00 | LKS Studzionka | - : - | BKS Stal B-B | ||
24 kolejka 04.05 | 04-05-2024 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | - : - | LKS Bestwina | |
04-05-2024 17:00 | KS Międzyrzecze | - : - | Pasjonat Dankowice | ||
04-05-2024 17:00 | Sokół Zabrzeg | - : - | GLKS Wilkowice | ||
04-05-2024 17:00 | Drzewiarz Jasienica | - : - | LKS II Goczałkowice | ||
04-05-2024 17:00 | ZET Tychy | - : - | BKS Stal B-B | ||
04-05-2024 17:00 | Iskra Pszczyna | - : - | Rotuz Bronów | ||
04-05-2024 17:00 | Czarni Jaworze | - : - | JUWe Jaroszowice | ||
05-05-2024 17:00 | LKS Studzionka | - : - | Soła Kobiernice | ||
25 kolejka 11.05 | 11-05-2024 17:00 | Pasjonat Dankowice | - : - | Drzewiarz Jasienica | |
11-05-2024 17:00 | JUWe Jaroszowice | - : - | KS Międzyrzecze | ||
11-05-2024 17:00 | Soła Kobiernice | - : - | BAP Piast Gol Bieruń | ||
11-05-2024 17:00 | LKS Bestwina | - : - | BKS Stal B-B | ||
11-05-2024 17:00 | Iskra Pszczyna | - : - | ZET Tychy | ||
11-05-2024 17:00 | GLKS Wilkowice | - : - | LKS Studzionka | ||
11-05-2024 17:00 | Rotuz Bronów | - : - | Czarni Jaworze | ||
12-05-2024 11:00 | LKS II Goczałkowice | - : - | Sokół Zabrzeg | ||
26 kolejka 18.05 | 18-05-2024 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | - : - | GLKS Wilkowice | |
18-05-2024 17:00 | KS Międzyrzecze | - : - | Rotuz Bronów | ||
18-05-2024 17:00 | Sokół Zabrzeg | - : - | Pasjonat Dankowice | ||
18-05-2024 17:00 | BKS Stal B-B | - : - | Soła Kobiernice | ||
18-05-2024 17:00 | Czarni Jaworze | - : - | Iskra Pszczyna | ||
18-05-2024 17:00 | Drzewiarz Jasienica | - : - | JUWe Jaroszowice | ||
18-05-2024 17:00 | ZET Tychy | - : - | LKS Bestwina | ||
19-05-2024 17:00 | LKS Studzionka | - : - | LKS II Goczałkowice | ||
27 kolejka 25.05 | 25-05-2024 17:00 | Pasjonat Dankowice | - : - | LKS Studzionka | |
25-05-2024 17:00 | JUWe Jaroszowice | - : - | Sokół Zabrzeg | ||
25-05-2024 17:00 | GLKS Wilkowice | - : - | BKS Stal B-B | ||
25-05-2024 17:00 | Soła Kobiernice | - : - | LKS Bestwina | ||
25-05-2024 17:00 | Iskra Pszczyna | - : - | KS Międzyrzecze | ||
25-05-2024 17:00 | Rotuz Bronów | - : - | Drzewiarz Jasienica | ||
25-05-2024 17:00 | Czarni Jaworze | - : - | ZET Tychy | ||
26-05-2024 11:00 | LKS II Goczałkowice | - : - | BAP Piast Gol Bieruń | ||
28 kolejka 01.06 | 01-06-2024 17:00 | KS Międzyrzecze | - : - | Czarni Jaworze | |
01-06-2024 17:00 | LKS Bestwina | - : - | GLKS Wilkowice | ||
01-06-2024 17:00 | BKS Stal B-B | - : - | LKS II Goczałkowice | ||
01-06-2024 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | - : - | Pasjonat Dankowice | ||
01-06-2024 17:00 | Sokół Zabrzeg | - : - | Rotuz Bronów | ||
01-06-2024 17:00 | ZET Tychy | - : - | Soła Kobiernice | ||
02-06-2024 13:00 | Drzewiarz Jasienica | - : - | Iskra Pszczyna | ||
02-06-2024 17:00 | LKS Studzionka | - : - | JUWe Jaroszowice | ||
29 kolejka 08.06 | 08-06-2024 17:00 | JUWe Jaroszowice | - : - | BAP Piast Gol Bieruń | |
08-06-2024 17:00 | GLKS Wilkowice | - : - | Soła Kobiernice | ||
08-06-2024 17:00 | KS Międzyrzecze | - : - | ZET Tychy | ||
08-06-2024 17:00 | Pasjonat Dankowice | - : - | BKS Stal B-B | ||
08-06-2024 17:00 | Rotuz Bronów | - : - | LKS Studzionka | ||
08-06-2024 17:00 | Czarni Jaworze | - : - | Drzewiarz Jasienica | ||
08-06-2024 17:00 | Iskra Pszczyna | - : - | Sokół Zabrzeg | ||
09-06-2024 11:00 | LKS II Goczałkowice | - : - | LKS Bestwina | ||
30 kolejka 15.06 | 15-06-2024 17:00 | BKS Stal B-B | - : - | JUWe Jaroszowice | |
15-06-2024 17:00 | BAP Piast Gol Bieruń | - : - | Rotuz Bronów | ||
15-06-2024 17:00 | Soła Kobiernice | - : - | LKS II Goczałkowice | ||
15-06-2024 17:00 | LKS Bestwina | - : - | Pasjonat Dankowice | ||
15-06-2024 17:00 | ZET Tychy | - : - | GLKS Wilkowice | ||
15-06-2024 17:00 | Drzewiarz Jasienica | - : - | KS Międzyrzecze | ||
15-06-2024 17:00 | LKS Studzionka | - : - | Iskra Pszczyna | ||
15-06-2024 17:00 | Sokół Zabrzeg | - : - | Czarni Jaworze | ||
23 kolejka 22.06 | 22-06-2024 17:00 | LKS II Goczałkowice | - : - | KS Międzyrzecze | |
22-06-2024 17:00 | Pasjonat Dankowice | - : - | Czarni Jaworze | ||
22-06-2024 17:00 | Soła Kobiernice | - : - | Sokół Zabrzeg | ||
22-06-2024 17:00 | LKS Bestwina | - : - | LKS Studzionka | ||
22-06-2024 17:00 | BKS Stal B-B | - : - | BAP Piast Gol Bieruń | ||
22-06-2024 17:00 | Rotuz Bronów | - : - | ZET Tychy | ||
22-06-2024 17:00 | GLKS Wilkowice | - : - | Drzewiarz Jasienica | ||
22-06-2024 17:00 | JUWe Jaroszowice | - : - | Iskra Pszczyna |