Dąb Gaszowice - Bytomski Sport

Smutna jesień

Beniaminek z Gaszowic okazał się za mocny,wygrywając z Drzewiarzem 2:0.

Juniorzy w ostatnim meczu na.. siódemkę

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy wygrali z grającym w ośmiu przeciwnikiem z Wilkowic 7:0.  Mecz zakończył się po 45 minutach, bowiem rywale nie wyszli na drugą połowę.

Punkty jadą do Jasienicy

W meczu 14 kolejki wygrywamy ze Spójnią Landek 2:1.

Szczegóły

W meczu 5 kolejki Drzewiarz uległ GKS Radziechowy 0:1.

Derbowe spotkanie w Radziechowach należało,jak można było się spodziewać,do trudnych a sam wynik był sprawą otwartą do samego końca.Pierwsza odsłona nie była warta zapamiętania przez pryzmat jasienickiego zespołu.Nerwowe poczynania nie mogły przynieść spodziewanych efektów,a jedynie prowokowały do niebezpiecznych sytuacji ze strony gospodarzy.Ci jednak nie grzeszyli skutecznością stąd bezbramkowy wynik do przerwy.

Druga połowa mogła zacząć się wybornie dla gości,ale uderzający zza pola karnego Darek Łoś trafił w poprzeczkę.Warto też wspomnieć,że od początku drugiej części na boisku pojawił się debiutujący w naszych barwach obrońca Dominik Rusek z czeskiego TJ Vendryne.Rozstrzygająca akcja meczu miała miejsce tuż przed godziną gry,gdzie niefortunnie interweniujący w obronie Kuba Waliczek kiksem z 20 metra przelobował własnego bramkarza.Od tego momentu dogry wzięli się jasieniczanie,lecz żadna z kilku prób,wobec dobrze spisującego się w bramce Łukasza Byrtka,nie przyniosła zamierzonego efektu.

GKS RADZIECHOWY-DRZEWIARZ JASIENICA 1:0(0:0)

1:0 Waliczek (samob.) 59'

Mrok-Fizek,Piela,Waliczek,Chojnacki(46'Rusek)-Wentland,Lapczyk(63'Haczek),Łoś(65'Łomankiewicz),Szlosek,Kołodziej-Kozielski(77'Waleczek)

Rezerwa:Urbaczewski,Studencki

Żółte kartki:Wentland 5',Chojnacki 36',Rusek 73',Fizek 90'

Jak chcesz komentować musisz się zalogować.